LSXBD3030QKT1R0N
MFR.Part #
LSXBD3030QKT1R0N
JLCPCB Part #
C6290318
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.1A 2.1A 30mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS