LSXBD3030QKT100M
MFR.Part #
LSXBD3030QKT100M
JLCPCB Part #
C6653682
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 230mΩ 700mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS