LSXBD3030MKT220M
MFR.Part #
LSXBD3030MKT220M
JLCPCB Part #
C6653680
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 375mA 630mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS