LSRNJ10145GL470MNY
MFR.Part #
LSRNJ10145GL470MNY
JLCPCB Part #
C6585395
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.85A 1.8A 120mΩ 47uH ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS