LSRNJ10145GL151MNY
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSRNJ10145GL151MNY
JLCPCB Part #
C6653607
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.11A 150uH 341mΩ 940mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS