LSRNJ10145GL101MNY
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSRNJ10145GL101MNY
JLCPCB Part #
C6585391
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.25A 1.29A 100uH 200mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS