LSQNA201209T470M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQNA201209T470M
JLCPCB Part #
C6585346
Package
0805
Description
100mA 47uH 5.46Ω ±20% 0805 Power Inductors ROHS