LSQBB160808T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQBB160808T100K
JLCPCB Part #
C5383007
Package
0603
Description
10uH 360mΩ 80mA ±10% 0603 Power Inductors ROHS