LSQBA160808T8R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQBA160808T8R2M
JLCPCB Part #
C6585312
Package
0603
Description
60mA 700mΩ 8.2uH ±20% 0603 Power Inductors ROHS