LSMCA451611T560NG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSMCA451611T560NG
JLCPCB Part #
C7217620
Package
1806
Description
1 56Ω@100MHz 6A 7mΩ ±30% 1806 Ferrite Beads ROHS