LSMCA160808T180NGR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSMCA160808T180NGR
JLCPCB Part #
C7296258
Package
0603
Description
1 18Ω@100MHz 4mΩ 7.5A ±30% 0603 Ferrite Beads ROHS