LSENC2520KKT2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSENC2520KKT2R2M
JLCPCB Part #
C6079506
Package
1008
Description
2.2uH 2.4A 3.1A 85mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS