LSENC2016KKT1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSENC2016KKT1R0M
JLCPCB Part #
C5383030
Package
SMD,2x1.6mm
Description
1uH 3.1A 3.6A 50mΩ ±20% SMD,2x1.6mm Power Inductors ROHS