LSDND4040WKT1R5MM
MFR.Part #
LSDND4040WKT1R5MM
JLCPCB Part #
C6653414
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 35mΩ 4.1A 7A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS