LSDND4040MKT1R5MF
MFR.Part #
LSDND4040MKT1R5MF
JLCPCB Part #
C6217866
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3.3A 3.7A 56mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS