LSDND4040MKT1R0MF
MFR.Part #
LSDND4040MKT1R0MF
JLCPCB Part #
C6287768
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 3.5A 41mΩ 5.2A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS