LSDND4040JET6R8MM
MFR.Part #
LSDND4040JET6R8MM
JLCPCB Part #
C5752979
Package
SMD,4x4mm
Description
1.3A 1.5A 320mΩ 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS