LSDND4040JET100MM
MFR.Part #
LSDND4040JET100MM
JLCPCB Part #
C7296176
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 1.4A 10uH 440mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS