LSDND3030MKT1R0MM
MFR.Part #
LSDND3030MKT1R0MM
JLCPCB Part #
C6890953
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 3.3A 4.3A 43mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS