LSDND3030KKT1R0MM
MFR.Part #
LSDND3030KKT1R0MM
JLCPCB Part #
C5788776
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.4A 4.4A 74mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS