LSDND2020JET100MM
MFR.Part #
LSDND2020JET100MM
JLCPCB Part #
C6653409
Package
SMD,2x2mm
Description
10uH 550mA 700mA 910mΩ ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS