LSCNB1210EKT1R5MB
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSCNB1210EKT1R5MB
JLCPCB Part #
C6287756
Package
0504
Description
1.2A 1.5uH 240mΩ 900mA ±20% 0504 Inductors (SMD) ROHS