LSCNA1608FKT1R0MA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSCNA1608FKT1R0MA
JLCPCB Part #
C6585183
Package
0603
Description
1.5A 1uH 224mΩ 900mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS