LSBHB2520MKT2R2MG
MFR.Part #
LSBHB2520MKT2R2MG
JLCPCB Part #
C5788766
Package
1008
Description
1.25A 1.8A 159mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS