LSBHB2520MKT1R0M
MFR.Part #
LSBHB2520MKT1R0M
JLCPCB Part #
C5665127
Package
1008
Description
1.85A 1uH 2.35A 60mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS