LSBHB2012KKT1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSBHB2012KKT1R0M
JLCPCB Part #
C6653404
Package
0805
Description
1.45A 1.5A 1uH 92mΩ ±20% 0805 Power Inductors ROHS