LSBHB1608KKT2R2MG
MFR.Part #
LSBHB1608KKT2R2MG
JLCPCB Part #
C5441208
Package
0603
Description
2.2uH 300mΩ 520mA 520mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS