LSBHB1608KKT2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSBHB1608KKT2R2M
JLCPCB Part #
C5788760
Package
0603
Description
2.2uH 300mΩ 520mA 520mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS