LSBHB1608KKT1R5M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSBHB1608KKT1R5M
JLCPCB Part #
C5788758
Package
0603
Description
1.5uH 175mΩ 650mA 650mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS