LSANB2520KKT2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSANB2520KKT2R2M
JLCPCB Part #
C6287750
Package
1008
Description
1.5A 1.9A 130mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS