LMRNJ10155GL1R5NN
MFR.Part #
LMRNJ10155GL1R5NN
JLCPCB Part #
C6890995
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5uH 11.9A 6mΩ 8.39A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS