LMRNJ10145GL680MN
MFR.Part #
LMRNJ10145GL680MN
JLCPCB Part #
C5782415
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.45A 1.66A 150mΩ 68uH ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS