LMRNJ10145GL470MN
MFR.Part #
LMRNJ10145GL470MN
JLCPCB Part #
C6979914
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5A 130mΩ 2A 47uH ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS