LMRNJ10145GL331MN
MFR.Part #
LMRNJ10145GL331MN
JLCPCB Part #
C6979912
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
330uH 640mA 700mΩ 710mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS