LMQPA322525T102KR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LMQPA322525T102KR
JLCPCB Part #
C6584229
Package
1210
Description
100mA 13Ω 1mH 75mA ±10% 1210 Power Inductors ROHS