LLXPD3030MKT6R8M
MFR.Part #
LLXPD3030MKT6R8M
JLCPCB Part #
C5664987
Package
1212
Description
300mΩ 6.8uH 650mA 950mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS