LLXPD2020KKT2R2M0G
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXPD2020KKT2R2M0G
JLCPCB Part #
C6585033
Package
SMD,2x2mm
Description
1.1A 1.1A 175mΩ 2.2uH ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS