LLXNH8080YBL6R8NJG
MFR.Part #
LLXNH8080YBL6R8NJG
JLCPCB Part #
C6652774
Description
25mΩ 3.7A 4.4A 6.8uH ±30% 3131 Power Inductors ROHS