LLXNH8080XKL2R2NJG
MFR.Part #
LLXNH8080XKL2R2NJG
JLCPCB Part #
C6890823
Description
15mΩ 2.2uH 4.8A 4.9A ±30% 3131 Power Inductors ROHS