LLXNH8080XKL150MJG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXNH8080XKL150MJG
JLCPCB Part #
C6079350
Package
3131
Description
15uH 2A 2A 60mΩ ±20% 3131 Power Inductors ROHS