LLXNE3030KKT4R7MN
MFR.Part #
LLXNE3030KKT4R7MN
JLCPCB Part #
C7216511
Package
1212
Description
170mΩ 4.7uH 850mA 850mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS