LLXNE3030KKT1R2NN
MFR.Part #
LLXNE3030KKT1R2NN
JLCPCB Part #
C7296032
Package
1212
Description
1.2uH 1.48A 1.7A 65mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS