LLXNE2424MKT100MNG
MFR.Part #
LLXNE2424MKT100MNG
JLCPCB Part #
C5782224
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
10uH 450mA 600mΩ 810mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS