LLXNE2424KKT6R8MN
MFR.Part #
LLXNE2424KKT6R8MN
JLCPCB Part #
C6652761
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
410mΩ 570mA 6.8uH 750mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS