LLXNE2424KKT100MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXNE2424KKT100MN
JLCPCB Part #
C5664973
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
10uH 450mA 550mA 690mΩ ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS