LLXND6060MKT5R3MMG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXND6060MKT5R3MMG
JLCPCB Part #
C7296017
Package
2424
Description
1.5A 1.5A 125mΩ 5.3uH ±20% 2424 Power Inductors ROHS