LLXND6060MKT4R7MMG
MFR.Part #
LLXND6060MKT4R7MMG
JLCPCB Part #
C7216505
Package
2424
Description
1.55A 1.6A 125mΩ 4.7uH ±20% 2424 Power Inductors ROHS