LLXND6060KKT3R3MMG
MFR.Part #
LLXND6060KKT3R3MMG
JLCPCB Part #
C5751686
Package
2424
Description
1.5A 1.6A 135mΩ 3.3uH ±20% 2424 Power Inductors ROHS