LLXND5050YAL2R2NMG
MFR.Part #
LLXND5050YAL2R2NMG
JLCPCB Part #
C6585007
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 22mΩ 3.7A 5A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS