LLXND5050YAL1R5NMG
MFR.Part #
LLXND5050YAL1R5NMG
JLCPCB Part #
C7296015
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.5uH 17mΩ 4.5A 6.4A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS